Günübirlik ve Hafta Sonu Tatil Yerleri – Ağva’ya Yakın Bölgeler

ağvaya yakın oteller

Ağva’ya Yakın Popüler Tatil Merkezleri

Ağva günübirlik tatil yerleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Ağva, Karadeniz manzaralı otelleri, sakin ve romantik atmosferi ile hafta sonu kaçamaklarının da en sık yapıldığı bölgelerdendir. Ağva’ya yakın oteller ve tatil bölgeleri de tıpkı Ağva gibi sakin ve huzurlu bir havada vakit geçirmek isteyenler için ilgi çekici olabiliyor. Oteller konaklama dışında sosyal imkanlarla da misafirlerine kaliteli hizmet sunuyorlar.

Ağva’ya alternatif yakın tatil yerleri de Ağva gibi sakin ve huzurlu bir tatil isteyenler için ilgi çekici olmaktadır. Günübirlik tatil bölgeleri ve hafta sonu tatil yerleri konuklarına havuz, toplantı ve organizasyon, restoran ve eğlence hizmetleri sunmaktadır. Ağva’ya gelmişken yakın çevreyi de görmek için kaçırılmayacak bir fırsat olan yakın tatil bölgeleri, kamp ve piknik yapabileceğiniz, bol bol fotoğraf çekeceğiniz, aktivitelere katılacağınız yerlerdendir. Ağva’ya ve İstanbul’a yakın tatil yerleri:

 

Cuma gününden hareketle, Cumartesi ve Pazar günlerinizi aktivite dolu bir tatile ayırmak istiyorsanız siz de Ağva’ya yakın hafta sonu tatil bölgelerini tercih edebilirsiniz. İstanbul’a yakın tatil bölgesi arıyorsanız turlardan da yararlanabilirsiniz.

Kış Tatil Bölgeleri – Kayak Yapmak İçin İdeal Yerler!

Türkiye kayak ve diğer kış sporları için tam bir cennet. Ufak kaçamaklar için günübirlik tatil yerleri arasındaki Ağva’yı tercih edenler kış tatilleri için de kayak merkezlerini tercih ediyorlar. Sizler de zorlu pistlerde kayak yapmak, snowboard öğrenmek, sıcak havuzlarda yüzmek ve doğal manzaraları fotoğraflamak isterseniz kış tatil bölgelerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul’a yakın tatil yerleri arasında olan kış otelleri sizlere kapalı havuzlar, SPA ve güzellik merkezleri, açık büfe yemekler, toplantı ve organizasyon salonları, spor merkezleri ve lüks konaklama alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Kayak festivalleri ve ünlü sanatçıların konserleri de ailecek eğlenmenizi sağlayabilir.

Hafta sonu tatil bölgeleri arasında Ağva’ya yakın Kartepe kayak merkezine giderek kış sporlarını öğrenebilirsiniz. Winter fest organizasyonlarına da ev sahipliği yapan kış tatil bölgelerinden en çok tercih edilenler:

 

Günübirlik tatil yerleri olarak değerlendireceğiniz kayak merkezlerine turlarla ya da kendi araçlarınızla ulaşabilirsiniz. Turizm firmalarının düzenlediği kayak turları sayesinde 1 gün de olsa kayak yapma şansına erişirsiniz.

Popüler Tatil Bölgeleri – Yakın Tatil Yerleri

Tatile gideceğimiz yer hem Ağva’ya yakın hem de popüler olsun diyorsanız Şile ve İstanbul’u tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine 2 saatlik uzaklıkta olan günübirlik tatil bölgeleri arasındaki Ağva’dan Karadeniz sahili boyunca ilerleyerek yakın tatil yerlerine de ulaşabilirsiniz.
Hafta sonu tatil yerleri İstanbul ve Şile’yi tercih ederseniz de tarihi ve turistik mekanları gezmeyi ihmal etmemelisiniz. Camiler, kiliseler, saraylar, sarp kayalıklarla dolu romantik yollar yakın tatil bölgeleri ile sizi bekliyor.

Ağva’ya Uzak Tatil Yerleri – Ünlü Tatil Beldelerine Gitmek İsteyenlere Özel!

Ağva, İstanbul ve Ankara gibi kentlerden tatilcilerin günübirlik ve hafta sonu kaçamak yaptıkları bir yer. Yaz tatilleri içinse popüler tatil bölgeleri ilgi görüyor elbette. Özellikle deniz, kum, güneş üçlüsünü arayan tatilciler için ülkemizin güneyinde ve batısında uygun yakın tatil bölgeleri bulunuyor.

Tarihi ve doğal güzellikleri ile göz dolduran Çeşme, Kıbrıs ve Alaçatı’da oteller konuklarına; özel plajlar, sörf ve dalış aktiviteleri, SPA ve güzellik merkezleri, spor salonları, casinolar, restoranlar, toplantı ve organizasyon imkanları sunuyor. Odanızı ayırtmak için inceleyebileceğiniz tatil yerleri:

 

Günübirlik ya da hafta sonu tatil bölgeleri olarak sayfamızdaki seçeneklerden yararlanabilirsiniz. İstanbul’a yakın tatil yerleri için ya da tatil programımızı siz yapın diyorsanız tatil danışmanlarımızı arayabilirsiniz…