Ağva Tatil Yorumları – Oteller Hakkındaki Tavsiye ve Şikayetler

Ağva tatil ve otel yorumları, otellerin hizmetleri hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz

Nehir ve orman manzaralı 23 odalı Alesta Butik Otel’de, alakart menü veya açık büfe yemekler sunulan restoran, canlı müzik etkinlikleri, bar bulunmaktadır. Ayrıca açık havuzu yaz aylarında hizmet vermektedir. Güneşlenme terası da açıktır.

22 odalı Velena Otel, nehir kıyısında ve plaja 200 metre uzaklıkta yer almakta. Köy kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği sunan bir restoran, serin içecekler ikram eden bar, şömineli bir lobi bulunuyor. Ayrıca bir de büyük bahçesi vardır.

Kurfallı Köyü’ne yakın konumu ile bilinen otel, 32 odası ile misafirlerini ağırlıyor. Hidromasajlı küvetlere sahip odalar bölgede ilktir. 100 kişilik toplantı salonu ile iş toplantıları ve düğünler için organizasyon hazırlama imkanı tanır. Su sporları yapılabilir.

Ağva’nın muhteşem coğrafyasında Yeşilçay ve Göksu derelerinin arasında konumlanan Tree Tops Park Otel 15 odası ile hizmet vermektedir. Karadeniz sahili tesise 2 km mesafededir. Sabiha Gökçen Havaalanı 68 km uzaklıktadır. Hotel TreeTops Park’ın her odasında özel spa küveti vardır.

6 dönüm arazi üzerine kurulu Paradise Otel, 18 adet bungalow odaya, 80 kişi kapasiteli kapalı restorana, açık yüzme havuzuna, 100 m nehre sıfır iskeleye, alacarte restorana sahiptir. Konuklara kum sahada voleybol oynama, masa tenisi gibi imkanlar sunulur.

37 odalı Günay Otel’de bir bahçe ve panoramik deniz manzaralı bir kafeterya bulunmaktadır. Açık ve kapalı alanlarda da yemek yeme imkanınız vardır. Ayrıca vakit geçirebileceğiniz açık bir havuz, sauna, otantik kafe, hamaklar bulunmaktadır. İlçedeki mağazalar ve restoranlar yürüme mesafesindedir.

14 odalı Gizemli Nehir Otel, yeşil Akdeniz bahçesi, kapalı restoranı, özel iskelesi, bungalov tarzı konaklama birimleri ile misafirlerini ağırlamaktadır. Deniz ve nehre yakın olan Ağva Gizemli Nehir Otel’de kano ve deniz aktiviteleri yapılabilir. Ağva Gizemli Nehir Hotel, Şile’ye 40 dakikalık sürüş mesafesindedir.

12 odalı Wineport Lodge Ağva, modern dekorasyona sahip odaları, Türk mutfağından geleneksel yemekler servis eden restoranı, açık yüzme havuzu ve su sporları aktiviteleriyle konuklarını ağırlamaktadır. Göksu Nehri’nin kenarında yer alan Wineport Lodge, Karadeniz sahillerine 1,5 km uzaklıktadır.