ağva spa otelleri

Ağva Wellness ve Masaj Merkezleri – SPA Otelleri Tatil Fırsatları

Ağva SPA otelleri, İstanbul ve Ankara gibi yakın şehirlerinden oldukça yoğun talep görmektedir. Ancak Ağva’da yeteri kadar SPA oteli bulunmaması tatilcileri zorlamaktadır. Özellikle sonbahar ve kış aylarında dinlenmek ve yenilenmek isteyen konuklarını ağırlayan Ağva SPA otelleri, yeterli denecek termal havuzlara ya da güzellik merkezlerine sahip değildir. Butik işletme olarak hizmet veren Ağva otelleri; açık havuzları ve hamamları ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Şehirden kaçmak, dinlenmek ve kendini dinlemek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat olan Ağva SPA otelleri, yeterli seçenek sunmasa da Şile merkezinde yer alan spa otelleri ihtiyaçları karşılamaktadır. Wellness ve SPA otelleri masaj, sauna, hamam ve güzellik uygulamaları sunmaktadır.

SPA Otel Fırsatları ve Sunulan İmkanlar

Şile ve Ağva SPA otelleri, tertemiz atmosfere sahip yemyeşil bir doğa içerisinde tatil yapmanızı, dinlenmenizi, rahatlamanızı sağlarken ayrıcalıklı hizmetler de sunmaktadır. Düşünsenize; bir yanınız masmavi nehir, bir yanınız yemyeşil orman. Burada kim kendini daha iyi hissetmez ki?

Şile ve Ağva SPA otelleri misafirleri için:

  • Havuzlar
  • Türk Hamamları
  • Sauna
  • Kişiye Özel Bakım Odası
  • Özel Aile Banyoları
  • Fitness Merkezi
  • Masaj ve Bakım Bölümü hizmetlerini yıl boyu hazır tutmaktadır.

Şile’de bulunan SPA otelleri, uzman ve sertifikalı masör ve masözler ile farklı ritüellerde masaj, makyaj, bakımlar ve tuz odası hizmetleri vermektedir. Ağva SPA otelleri, sağlığına kavuşmak, şehir hayatından uzaklaşarak dinlenmek isteyenleri ağırlamaktadır.

Önerilen Ağva SPA Otelleri

Ağva’da SPA oteli kategorisinde değerlendirilebilecek otel yok maalesef. Ancak Tree Tops Park Otel’in her odasında özel SPA küveti bulunmaktadır. Ayrıca Paradise Otel de misafirlerine sauna hizmeti vermektedir.

Özetle Ağva’da en çok önerilen SPA otelleri:

 

Nehrin kenarında ve ormanlık alan içerisinde yer alan bu iki otel, sahip oldukları imkanlarla Ağva’da spa oteli arayan tatilcilerin ihtiyaçlarını bir nebze de olsa karşılamaktadır.

Ağva otelleri butik konseptte hizmet verdikleri için geniş SPA imkanları bulamazsınız. Ancak Şile SPA otellerinden yararlanabilirsiniz. Best Western Şile Garden Otel’de donanımlı SPA & Wellness merkezi bulunmaktadır. Otelde açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, 7 kurnalı 14 kişi kapasiteli Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve şok duşları ve yürüyüş alanı mevcuttur.

Ağva SPA Otel Fiyatları – Hangi Mevsim Gitmeli?

Ağva’da SPA oteli olarak değerlendirebileceğimiz tesis sayısı az olduğu için Ağva otel fiyatları genel olarak standardın üzerinde değildir. Oda özellikleri ve otel hizmetleri konaklama ücretlerini belirlemektedir. SPA otel fiyatları 150 – 250 TL arasında değişmektedir.

Şile spa otelleri ise kapsamlı hizmetleri nedeniyle daha yüksek konaklama fiyatları isteyeceklerdir. Şile spa otel fiyatları 150 – 350 TL arasında sezona göre değişmektedir.

Ağva’ya yakın şehirlerde yaşıyorsanız uygun Ağva spa otel fiyatları ile hem bütçenize uygun hem de sağlıklı bir tatil yapabilirsiniz. Ağva SPA otel fırsatlarını kaçırmayın, kampanyaları yakından takip edin.

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri