ağva sömestr otelleri

Öğrencilere ve Ailelerine Özel Ağva Otel Fırsatları

Bembeyaz karla kaplı ormanlar, muhteşem nehir manzarası ve masalsı otelleri ile sömestr tatili için ideal lokasyonlardan olan Ağva, konuklarını kış mevsiminde de ağırlıyor. Ağva sömestr otelleri, okulların tatil olmasıyla birlikte öğrenciler ve aileler ile dolup taşıyor.

Ağva sömestr otel seçenekleri arasında nehir kenarında olanlar dikkat çekiyor. Kayak merkezi olmasa da kış aktivitelerine olanak tanıyan Ağva sömestr otelleri, doğal güzellikleri ile profesyonel fotoğrafçıları ve kış mevsiminde kaçamak yapmak isteyenleri de ağırlıyor.

İstanbulluların şehir içindeki cenneti, huzurun merkezi Ağva, sömestr tatili ile hareketli bir eğlence merkezine dönüşüyor. Sömestr turları düzenleyen tatil firmaları, kalabalık gruplar için ekonomik fırsatlar sunmuş oluyor.

Ağva Sömestr Otelleri – En Çok Tercih Edilen Oteller

Ağva sömestr fırsatları sayesinde özellikle bu dönemde fiyatlarını artıran otellerde ekonomik tatil yapmak mümkün. Karla kaplı ormanlar ve ağır akan nehir manzaraları eşliğinde sömestr tatili için Ağva’dan daha iyi bir alternatif bulmak zor. Kayak merkezleri sömestrda fiyatlarını en yüksek rakamlara çektikleri için bütçesine uygun tatil isteyenler Ağva ve Şile gibi alternatiflere yönelebilirler.

Konukları tarafından beğenilen ve sömestr tatili önerileri arasında yer alan Ağva otelleri:

 

Çoğu nehir kenarında yer alan sömestr otelleri, orman ve nehir manzaraları, açık büfe lezzetleri, aktivite imkanları nedeniyle aileler ve okul grupları tarafından tercih edilmektedir. Kuş gözlemciliği ve trekking, mangal ve kano gibi aktivitelerin yapılmasına olanak tanıyan Ağva sömestr tatili unutulmaz bir karne hediyesi olacaktır.

Ağva Sömestr Turları – Okullar Kapanır Kapanmaz Ağva!

Genellikle günübirlik ve hafta sonu turları düzenlenen Ağva’ya okulların eğitime ara verdiği 2 haftalık süre boyunca sömestr turları düzenleniyor. Aynı şekilde kısa ve uzun konaklamalı olarak hazırlanan Ağva sömestr turları, birkaç ay önceden programlanıyor ve büyük talep görüyor.

Veliler ve öğrenciler için dinlenecekleri ve eğlenecekleri tur programı hazırlayan tatil firmaları, Ağva’nın en iyi otellerinde konaklama fırsatı sunuyor. Zamanı kısıtlı olan ve yaşadığı şehre yakın sömestr tatili yapmak isteyenler için sömestr turları kaçırılmayacak bir fırsat oluyor.

Ağva sömestr turları misafirlerine:

 • Orman ve nehir manzaralı odalar
 • Rehber ile çevre gezileri
 • Aktivite olanakları
 • Eğlence organizasyonları sunuyor.

Ulaşım, konaklama ve özel hizmetler ücrete dahil olarak hazırlanan Ağva sömestr turları, hızlı bir şekilde tükendiği için erken rezervasyon yaptırmakta fayda var.

ağva erken rezervasyon

Sömestr Tatilinde Ağva’da Yapılacaklar – Sizleri Ne Bekliyor?

Sömestr turları ya da kendi imkanları ile Ağva’da sömestr tatili yapmak isteyenleri birbirinden eğlenceli aktiviteler beklemektedir. Sakinliği ile övünen bölgede çocukların sesleri ve koşuşturmaları ile ortam bir anda hareketlenmektedir.

Aileler, 2 hafta tatil yapma fırsatı sunan sömestrda kayak bölgelerini tercih etse de yakın yerler arasında en iyi alternatif Ağva’dır. Kar yağışlarında yolda kalmanız neredeyse imkansızdır. Ayrıca dilediğiniz an şehre ulaşabilirsiniz.

Ağva sömestr otelleri, muhteşem doğası ve aktivite imkanlarının yanında tatil boyunca sizlere farklı avantajlar sunmaktadır. Bunlar:

 • İstanbul ve Ankara gibi kentlere yakın olan Ağva sömestr otelleri sayesinde Türkiye’nin her yerinden Ağva’ya gelebilirsiniz.
 • Bütçenize uygun Ağva sömestr oteli bulabilirsiniz.
 • Sömestr tatili için kalabalık kayak merkezlerine gitmek istemiyorsanız Ağva’yı tercih edebilirsiniz.
 • Huzur ve sakinlik, dinlenmek ve ailenizle yan yana olmak sizin için önemliyse Ağva sömestr otelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.
 • Ağva’da nehir ve orman manzaralarıyla tatil yaparsınız.
 • Yakın çevrenin güzelliklerini, köyleri ve ormanları keşfedersiniz.
 • Ailecek mangal partisi yapabilir, kartopu savaşları düzenleyebilirsiniz.

Sömestr turları ve tatil fırsatlarından yararlanarak yağan kar manzarasına karşı şömineli lobilerde ailecek keyifli sohbetler edebilirsiniz.

Ağva Sömestr Otel Fırsatları – Erken Rezervasyon Kampanyaları!

Ağva sömestr otelleri birkaç ay öncesinden dolmaya başladığı için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. İstanbul ve Ankara gibi kentlerde oturuyorsanız sömestr tatili için alternatifiniz olan Ağva’dan hazırlanan sömestr fırsatları sayesinde bütçenizi zorlamadan yararlanabilirsiniz.

Sömestr döneminde Ağva otel fiyatları kişi başı 100 – 300 TL arasında değişse de erken rezervasyon sürecinde oda fiyatlarını daha düşük görebilirsiniz. Ayrıca sömestr turlarıyla da tatil rotanızı Ağva’ya çevirebilirsiniz.

Sömestr tatil fırsatları ve kampanyalarını kaçırmayın!

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri